Basın

HABERLER

Tüm Haberler

KMD Perakende Teknolojileri Sempozyumu başarıyla sonuçlandı

 

8 Ekim Perşembe günü Wyndham Grand Istanbul Levent Hotel’de gerçekleştirilen KMD Perakende Teknolojileri Sempozyumu, perakendecilerin teknoloji çözüm ortaklarıyla buluşacağı ve perakende teknolojilerindeki son gelişmeleri takip edeceği bir etkinlik oldu

Moderatörlüğünü Zeliha Saraç’ın yaptığı ve Big Data Analitiği’nin gelecekte nereye gideceğinin görüşüleceği panelde; Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan, PwC Türkiye Müşteri Stratejileri ve Dijital Dönüşüm Direktörü Mustafa Fuat Vardar, Mudo Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Rasim Manavoğlu ve SAP Türkiye COO’su Uğur Candan söz aldı.

Sempozyumun en önemli katkısı, sektöre teknolojik çözüm üreten firmalara, ürünlerini ve uygulama örneklerini anlatma imkanı sağlaması oldu. Teknoloji firmalarının 10’ar dakikalık sunumlarla kendi çözümlerini tanıttığı oturumda; Bimsa Çözüm Yöneticisi F. Melih Yiğit, eFinans Genel Müdür Yardımcısı Okan Murat Sönmez, oorda Genel Müdürü Kadircan Erkıralp, Satmep Kurucu Ortağı Sait Ayaydın ve VeriPark Satış ve Pazarlama Müdürü Armağan Gürkan sırayla söz aldı.

Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu’nun açılışını yaptığı diğer oturumda ise, GfK Alışverişçi Araştırmaları Başkanı Evangelos Matthaiopoulos alışverişçi jenerasyonunun değişimini araştırmalarla destekleyerek anlattı.
Perakende ve teknoloji sektörlerinin önde gelen kuruluşlarından 300 üst düzey yöneticinin ve uzmanın bir araya geldiği etkinliğin oturum sponsorları Nebim ve SAP oldu.