Basın

HABERLER

Tüm Haberler

Modern perakende sektörü Perakende Teknolojileri Sempozyumu’nda buluşacak

Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD), “Perakende Teknolojileri Sempozyumu’nda bir kez daha Türkiye’nin en güçlü perakendecilerini teknoloji çözüm ortaklarıyla bir araya getiriyor. Sektöre yön veren trend ve yaklaşımlar kadar teknoloji firmalarının verimliliğe katkı sağlayan çözümlerinin de tanıtılacağı sempozyum, 300’ü aşkın üst düzey yönetici ve girişimcinin buluşmasına sahne olacak. KMD Yönetim Kurulu Başkanı ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, içinde bulunduğumuz süreçte ekonominin daha da güçlenmesi için belirledikleri hedefler doğrultusunda ilerleyeceklerini ifade ederek, ekonomide önemli bir rol üstlenen üyeleriyle birlikte çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdüreceklerini açıkladı. Özpamukçu, bunun somut yansımalarından biri olarak sempozyumun belirlenen tarihte gerçekleştirecek olmalarını gösterdi.

Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD), 11 Ekim 2016’da üçüncüsünü düzenleyeceği Perakende Teknolojileri Sempozyumu ile bir kez daha Türkiye’nin en güçlü perakendecilerini teknoloji çözüm ortaklarıyla bir araya getirirken, teknolojideki son gelişmelerin de takip edilebileceği bir platform oluşturuyor. Wyndham Grand Levent’te 14:00-19:30 saatleri arasında düzenlenecek sempozyumda perakende ve teknoloji sektörlerinin önde gelen kuruluşlarından 300’ü aşkın üst düzey yönetici, girişimci ve uzman buluşacak. Sempozyumun yan salonunda, teknoloji firmalarının ürünlerini, çözümlerini ve uygulamalarını tanıtacakları bir sergi alanı da yer alacak.

11 Ekim 2016’da, Vodafone ana sponsorluğunda, Nebim, Obase ve SAP oturum sponsorluğunda gerçekleşecek bu büyük buluşmada her biri kendi kurumunda teknoloji konusunda ortaya koyduğu yeniliklerle perakende sektöründe trend yaratan ve yenilikçi girişimleriyle sektörde yeni kanallar açan yüzlerce isim bir araya gelecek. Gerçekleştirilecek panellerde, sektöre yön veren trend ve yaklaşımlar görüşülürken, tanıtım oturumlarında teknoloji firmalarının perakende sektörünün verimliliğine katkı sağlayan çözümleri tanıtılacak. KMD’nin üçüncüsünü düzenleyeceği Perakende Teknolojileri Sempozyumu’nda “Perakende Teknolojileri: Geleceği Netleştirenler, Vazgeçilmez İş Arkadaşları” ve “Optimizasyon: Daha Az Kaynak İle Daha Çok İş”oturumları yer alacak. 

Bu oturumlarda KMD Yönetim Kurulu Başkanı ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, Blesh CEO’su Devrim Sönmez, Google For Work Türkiye Ülke Müdürü Önder Güler, Invent Kurucusu Gürhan Kök, Nebim Genel Müdür Yardımcısı Murat Demiroğlu, Obase Genel Müdürü Bülent Dal, Pisano Kurucusu Özkan Aykut Demir, XPlace Genel Müdürü Alper Türkay ve Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu, görüşlerini paylaşacak olan perakendeci ve teknoloji çözüm ortağı firma yöneticileri arasında yer alacak.