Basın

HABERLER

Tüm Haberler

EAE Aydınlatma, Perakendeye Yönelik Çözümlerini KMD Enerji Verimliliği Sempozyumunda Tanıttı

Son dönemlerde sağladığı enerji tasarrufu ve uzun kullanım ömrüyle dikkatleri çeken LED aydınlatma teknolojileri, bir çok perakende firmasının da mağaza içi yatırımlarına yön veriyor. Geliştirdiği çözümlerle Türkiye’de bu alanda öncü olan EAE Aydınlatma KMD’nin de İstanbulLight 2015 kapsamında gerçekleştirdiği Enerji Verimliliği sempozyumunun destekçisi oldu.
Sempozyumda firmanın Aydınlatma Mühendisi Rasih Atasoy Discount Marketlere özel geliştirdikleri MODİLED lineer aydınlatmaarmatürü hakkında teknik bilgileri paylaşırken, EAE Aydınlatma Genel Müdürü Murat Kılınç’ta perakendeyle olan işbirliklerinin sadece ürün geliştirmeyle sınırlı kalmadığını, projelendirme ve uygulama konularında da perakendenin değişik sektörlerine yönelik ihtiyaca uygun esnek çözümler üretebildiklerini belirtti.
Sempozyum’da ayrıca Koçtaş Yatırım İnşaat ve Bakım Onarım Müdürü Ali Peçen, “Perakende Sektöründe Enerji Verimliliği; Koçtaş LED Projesi” başlıklı sunumuyla EAE Aydınlatma ile geliştirdikleri projenin detaylarını paylaştı. CarrefourSA Tasarım Müdürü Serdar Daymaz aydınlatmanın market tasarımlarındaki önemine değinirken, Boyner Mimari Tasarımlar ve Uygulama Müdürü Uğur Altınörs ise yaptığı sunumla Boyner’in ürün aydınlatma projeleri konusunda bilgi verdi.
Sempozyuma destek veren EAE Aydınlatma’nın Genel Koordinatörü Murat Kılınç ve sempozyumun diğer konuşmacılarına etkinliğe katkılarından dolayı birer plaketle teşekkür edildi. Konuşmacılara plaketleri KMD Genel Sekreteri Füsun Tavus takdim etti.